środa, 25 lipca 2012

Priyanka Chopra zastąpi Kareenę Kapoor w roli szekspirowskiej Juli.


Kareena Kapoor i Priyanka Chopra
Od dłuższego czasu w światku bollywoodzkim wiadomo było, że następnym filmem, w którym zobaczymy Kareenę Kapoor jest „Ram Leela”, oparty na szekspirowskim dramacie „Romeo i Julia” w reżyserii Sanjaya Leela Bhansali. Jednak, jak donosi „Bombay Times”, Priyanka Chopra stanęła do walki o tą rolę po tym jak reżyser zapowiedział, że jego bohaterka nie może być mężatką. Co oznaczało, że  jeżeli Bebo (Kareena Kapoor) chce utrzymać rolę musi przesunąć termin ślubu z Sajf Ali Khanem.
Wówczas jeszcze KK była przekonana, że zaczyna pracę nad tym filmem we wrześniu 2012 i zdjęcia potrwają do marca 2013 r. W wywiadach informowała, że jest bardzo podekscytowana tym projektem i długo czekała na możliwość zagrania Juli.
Ranweer Singh
Najnowszy „Bombay Times” przyniósł nowinki, że jednak Bebo wycofała się z tego filmu. Oficjalny powód jaki podano, to ilość dni zdjęciowych. Podobno reżyser chce wydłużyć czas realizacji filmu nie zmieniając ustalonej gaży. Jak donoszą źródła Kareena oznajmiła, że woli zrobić 3 filmy w ciągu roku niż skupiać się tak długo na jednym. Zaprzecza, że powodem jest konieczność przesuwania ślubu... A jak jest naprawdę jak zwykle niewiadomo. W każdym razie królewski ślub planowany na październik 2012 ma się odbyć, a Priyanka Chopra wygrała walkę i zostanie szekspirowską Julią, towarzyszyć jej będzie jako Romeo  - Ranweer Singh.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz